Detoxikácia organizmu

Trojmesačná detoxikačná kúra ESSENS Detox!
Prečistite organizmus od škodlivých látok, zvýšte si imunitný systém, podporte metabolizmus a doprajte telu úľavu. Zatočte po zime s toxínmi a jedovatými látkami!

Čím je ESSENS Detox výnimočný?
Ide o synergiu špičkových výživových doplnkov ESSENS Home Pharmacy. 
Tie majú samé o sebe VYNIKAJÚCE výsledky v určených indikáciách! 
AVŠAK ÚČINNOSŤ ŠTYROCH PRODUKTOV V KOMPLEXNEJ KÚRE SA NESČÍTA, ALE NÁSOBÍ!

Čo je to detoxikácia organizmu? 
Detoxikácia organizmu je proces, kedy sa ľudské telo zbavuje škodlivých účinkov toxických látok a jedovatých splodín, ktoré organizmu škodia. Medzi toxické látky patrí napríklad dym z cigariet, komínov, výfukov, pesticídy, ťažké kovy, škodlivé nátery, nevhodné kozmetické prípravky, toxíny v nápojoch a potrave, toxické liečivá, zmäkčovadlá plastov, hormóny a mnoho ďalších. 
Napriek tomu, že má ľudský organizmus schopnosť väčšinu toxických látok vylúčiť, je prínosné mu čas od času vhodným spôsobom pomôcť odstrániť škodlivé produkty metabolizmu, prečistiť krv a posilniť detoxikačné orgány, medzi ktoré patrí pečeň, pľúca, črevá, obličky i koža. 

Prečo je detoxikácia organizmu dôležitá? 
Každé ročné obdobie so sebou prináša inú mieru záťaže pre naše telo, obzvlášť v zime dochádza k najväčšiemu 
zaplavovaniu organizmu toxínmi. Ľudský organizmus je po zime oslabený a stráda tiež nedostatkom pohybu a slnka. Významne oslabená je i pokožka, ktorá je v zimnom období citlivá na zmeny teplôt a rýchlo sa vysušuje. 
Detoxikácia organizmu pomáha zlepšiť obranyschopnosť, odstrániť únavu, prečistiť pečeň i ďalšie vnútorné orgány. Pomáha zlepšiť chronické ochorenia, ako sú bolesti chrbice a kĺbov, zmierniť gynekologické problémy, migrény a bolesti hlavy. Prispieva k upraveniu trávenia a vyprázdňovania, pomáha pri výskyte kožných ochorení, ako sú ekzémy a lupienka. Celkovo podporuje metabolizmus, imunitný i nervový systém a prináša telu úľavu. 


Trojmesačná detoxikačná kúra ESSENS Detox je zostavená zo siedmych produktov: 
1x ES’Pure Start, 2x ES’Pure, 3x Flow´EN a 1x Clea´NS 

ESSENS ES´Pure Start (30 tabliet) 
Široké prírodné spektrum B vitamínov z pivovarských kvasníc priaznivo ovplyvňuje energetický metabolizmus, imunitný i nervový systém, psychické funkcie i funkciu srdca, má vplyv na zníženie únavy a vyčerpania. 
Užívanie ES’Pure Start v prvom mesiaci detoxikácie zefektívni význam užívania ES’Pure po zostávajúci čas očistnej kúry. 


ESSENS ES’Pure (30 tabliet) 
Jedinečný pomer a kombinácia horčíku, aminokyseliny taurín a vitamínov B6 a B9 má blahodarný vplyv na regeneráciu pečene. Vitamíny B pozitívne ovplyvňujú funkciu imunitného i nervového systému, zároveň prispievajú k zachovaniu optimálnych psychických funkcií a k zníženiu únavy a vyčerpania. 

ESSENS Flow´EN (30 tabliet) 
Extrakt gaštanu zvyšuje odolnosť vlásočníc a zlepšuje žilový tonus, súčasne pôsobí protizápalovo a urýchľuje vstrebávanie opuchov. Zlepšuje prietok krvi v cievach, urýchľuje vstrebávanie krvných podliatín a modrín. Vitamín C je nevyhnutný pre život a udržanie telesného zdravia, má dôležitú rolu pri tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitý pre normálnu funkciu krvných ciev. 

ESSENS Clea’NS (30 tabliet) 
Extrakt z kôry magnólie lékárskej prispieva k normálnej funkcii črevného traktu, má priaznivé účinky na vylučovanie parazitov. Proteáza (proteolytický enzým) napáda potenciálne parazity a zabraňuje tvorbe toxických látok v organizme. Vitamín A prispieva k udržaniu normálneho stavu slizníc vrátane črevného traktu. 

Odporúčané užívanie detoxikačnej kúry ESSENS Detox: 
1. mesiac 

Flow´EN (1 tbl večer) + Clea´NS (1 tbl počas dňa) + ES´Pure Start (1 tbl večer) 
2. mesiac 
Flow´EN (1 tbl večer) + ES´Pure (1 tbl večer) 
3. mesiac 
Flow´EN (1 tbl večer) + ES´Pure (1 tbl večer)

ESSENS Detox: Cena: 90,00 € 

Výživové doplnky ESSENS Home Pharmacy vďaka svojim vlastnostiam i technológii spracovania vysoko prevyšujú obdobné produkty na trhu. Boli vyvinuté a sú vyrábané pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia najprísnejších pravidiel a noriem EÚ. Všetky aktívne komponenty sú získavané výhradne z prírodných zdrojov. Na samotnú výrobu sú zásadne využívané len zložky najvyššej možnej a garantovanej kvality. Neobsahujú cukor, lepok ani laktózu a sú úplne bezpečné a nenávykové.

(Všetky produkty si môžete kúpiť priamo na prevádzke alebo posielam dobierkou)

banner-250x250-1432132208.png