ANTIMIGRENÓZNA TERAPIA
 
Pomáha zmierňovať, až odstraňovať bolesti hlavy prostredníctvom liečivého dotyku na hlave, tvári, krku a na šiji. Precítite tlak na akupresúrne body, uvoľňovanie krčného svalstva a šije, hlbokú relaxáciu nervového systému. 
 
Využívame prvky rôznych terapií, ošetrenie je variabilné podľa Vášho konkrétneho stavu. Ak chcete docieliť zlepšenie Vášho stavu, ošetrenie je vhodné opakovať viackrát.
 
Cena
20 minút: 10,- €
 
Upozornenie: Objednanú terapiu môžete zrušiť telefonicky najneskôr 24 hodín pred jej začiatkom. Klienta, ktorý zruší termín neskôr alebo vôbec nie, môžem na ďalší termín objednať až po uhradení neskoro zrušeného / nezrušeného termínu. Prosím, aby ste tento krok prijali ako mojej snahu umožniť Vám, aby ste sa mohli objednať čo najskôr a nemuseli čakať na úkor tých, ktorí opakovane neprídu. Ďakujem za pochopenie.
 
Máte záujem?
Neváhajte a kontaktujte nás.
 
Cenník služieb TU
Neváhajte a kontaktujte nás.Antimigrenózna terapia
 
Pomáha zmierňovať, až odstraňovať bolesti hlavy prostredníctvom liečivého dotyku na hlave, tvári, krku a na šiji. Precítite si tlak na akupresúrne body, jemné uvoľňovanie krčného svalstva a šije, hlbokú relaxáciu nervového systému. Využívame prvky rôznych terapií, ošetrenie je variabilné podľa Vášho konkrétneho stavu. Ak chcete docieliť zlepšenie Vášho stavu, ošetrenie je vhodné opakovať viackrát, alebo sa môžete prihlásiť na minikurz samoošetrenia hlavy, šije a krku.
 
Dĺžka trvania terapie
45 minút
 
Cena
18,- €
 
Máte záujem?
Neváhajte a kontaktujte nás.