MASÁŽ V SEDE CEZ OBLEČENIE

Japonské umenie akupresúry pomáha navracať pocit stratenej dôvery a istoty. 
 
Masáž v sede prináša pre maséra i masírovaného množstvo výhod. Vykonáva sa v sede na masážnej stoličke, pričom sa klient nemusí vyzliecť, čo mnohí vítajú. Nevyžaduje si viac ako 15 - 20 minút.
 
Shiatsu masáž  v sede sa vykonáva sa v sede na masážnej stoličke, pričom sa klient nemusí vyzliecť. Žiadne oleje ani emulzie sa vtedy nepoužívajú; práve kvôli tomu ju uvítajú klienti, ktorí majú alergiu na masážne oleje. V skutočnosti je táto technika úžasne uvoľňujúca, nakoľko má klient viac oporných bodov ako na masážnom stole. 
 
Cieľom masáže je odstrániť blokády vo svaloch a tak obnoviť tok životnej energie v tele klienta a to spriechodnením energického toku v meridiánoch. Meridiány sú cestičky, cez ktoré plynie energia vyživujúca celé telo. Meridiány tvoria sieť cestičiek, ktoré spájajú orgány, kožu, svaly a kosti do jedného celku. 
Meridiány ako rieky energie zabezpečujú smerovanie životnej sily v tele. Keď táto neobmedzene plynie, prináša tak novú a silnú energiu a zároveň odvádza použitú energiu spolu s toxínmi.
 
V zahraničí ju maséri často robia priamo na pracoviskách svojich zákazníkov, ale aj na plážach, v parkoch, verejných záhradách a pod. 
 
Raz mesačne - na udržanie účinku predchádzajúceho stretnutia.
Päť ošetrení raz za týždeň - regeneračná kúra.
Raz alebo dvakrát týždenne pri riešení akútnych bolestí.
 
Masáž je možné venovať ako darček 
 
Cena
20 minút: 10,- €
 
Upozornenie: Objednanú terapiu môžete zrušiť telefonicky najneskôr 24 hodín pred jej začiatkom. Klienta, ktorý zruší termín neskôr alebo vôbec nie, môžem na ďalší termín objednať až po uhradení neskoro zrušeného / nezrušeného termínu. Prosím, aby ste tento krok prijali ako mojej snahu umožniť Vám, aby ste sa mohli objednať čo najskôr a nemuseli čakať na úkor tých, ktorí opakovane neprídu. Ďakujem za pochopenie.
 
Máte záujem?
Neváhajte a kontaktujte nás
 
Cenník služieb TU