REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

Reflexná terapia Vás naučí, že každá časť tela je zastúpená v určitej oblasti na nohe a že pritláčanie na špecifické oblasti na nohách môže mať liečebné účinky na orgány a iné časti tela. 

. telo je rozdelené do 10 pozdĺžnych zón - päť na každej strane tela
. každý orgán alebo časť tela je zastúpená na rukách a nohách
. odborník môže diagnostikovať abnormality prehmataním rúk a nôh
. masáž alebo stláčanie každej zóny dokáže stimulovať tok energie, krvi, živín a nervové impulzy   do daných zón a tým aj uľaviť 
bolesti
 
Masáž je výbornou cestou ako si udržovať zdravie a dobrú fyzickú i psychickú pohodu. Vhodné je dostávať ho pravidelne.
 
Raz mesačne - na udržanie účinku predchádzajúceho stretnutia.
Päť ošetrení raz za týždeň - regeneračná kúra.
Raz alebo dvakrát týždenne pri riešení akútnych bolestí.
 
Masáž je možné venovať ako darček 
 
V minulosti chodili ľudia bosí a tým pádom masírovali svoje chodidlá prirodzene. Dnes si musíme pomôcť masírovaním. Na chodidlách sa nachádzajú rôzne receptory, ktoré si môžete jednoduchým stláčaním a krúživým pohybom masírovať. Ak narazíte na zvýšenú citlivosť, či zatvrdnutie znamená to, že táto časť chodidla nie je dostatočne prekrvená a môže predpovedať aj rôzne ochorenia spojené s orgánmi.
 
Pravdou je aj to, že reflexná terapia je prirodzenou súčasťou našich životov, aj keď si to vôbec neuvedomujeme. Mnohé deti napríklad nezaspia bez toho, aby si sali palec na ruke, alebo aby im niekto hladkal chodidlo. Takým spôsobom sa uvolnia, môžu lepšie relaxovať a spať.

Reflexná terapia je takisto vhodná pre ľudí, ktorých predstava toho, že by sa pred klasickou masážou mali vyzliecť len do spodného prádla, priam traumatizuje. Pri reflexnej masáži sa s týmto problémom vôbec nestretnete a aj danému človeku môžete pomôcť.
 
Cenník
       30 minutová masáž ......17€
 
 
Upozornenie: Objednanú terapiu môžete zrušiť telefonicky najneskôr 24 hodín pred jej začiatkom. Klienta, ktorý zruší termín neskôr alebo vôbec nie, môžem na ďalší termín objednať až po uhradení neskoro zrušeného / nezrušeného termínu. Prosím, aby ste tento krok prijali ako mojej snahu umožniť Vám, aby ste sa mohli objednať čo najskôr a nemuseli čakať na úkor tých, ktorí opakovane neprídu. Ďakujem za pochopenie.
 
Máte záujem?
Neváhajte a kontaktujte nás