SHIATSU

Shiatsu, japonská liečebná masáž, spriechodňuje a harmonizuje tok energie v našom tele. Shiatsu doslovne znamená tlak prstom, ale využíva sa aj tlak lakťom, kolenom alebo chodidlom. 

Tlakom sa pôsobí na akupresúrne body a body na dráhach (meridiánoch), kadiaľ prúdi životná energia (KI), ktorá sa neustále premieňa. Stres, vyčerpanosť, nesprávne stravovanie, nedostatok aktivity sú malým príkladom, čo môže blokovať energiu v jej plynutí. To sa následne prejaví bolesťami hlavy, poruchami spánku, tráviacimi problémami, bolesťami chrbtice, kĺbov, svalov…. 

Pomocou shiatsu sa dajú blokády diagnostikovať a telo ošetriť tlakom na meridiány, rotáciami kĺbov, jemným naťahovaním končatín tak, aby sa v ňom zaktivizovali uzdravovacie sily a prinavrátila sa harmónia a zdravie. Shiatsu je vhodné pre ľudí v každom veku a v období tehotenstva je veľkou podporou pre mamičku a dieťatko. 

Ošetrenie prebieha na zemi na matraci v pohodlnom oblečení.

  
Cenník
       45 minutová masáž ..... 24€
       60 minutová masáž ..... 32€
 
Shiatsu je výbornou cestou ako si udržovať zdravie a dobrú fyzickú i psychickú pohodu. Vhodné je dostávať ho pravidelne.
 
Raz mesačne - na udržanie účinku predchádzajúceho stretnutia.
Päť ošetrení raz za týždeň - regeneračná kúra.
Raz alebo dvakrát týždenne pri riešení akútnych bolestí.
 
Shiatsu je možné absolvovať aj príležitostne ako príjemný relax.
Shiatsu je možné venovať ako darček 
 
Upozornenie: Objednanú terapiu môžete zrušiť telefonicky najneskôr 24 hodín pred jej začiatkom. Klienta, ktorý zruší termín neskôr alebo vôbec nie, môžem na ďalší termín objednať až po uhradení neskoro zrušeného / nezrušeného termínu. Prosím, aby ste tento krok prijali ako mojej snahu umožniť Vám, aby ste sa mohli objednať čo najskôr a nemuseli čakať na úkor tých, ktorí opakovane neprídu. Ďakujem za pochopenie.
 
Máte záujem?
Neváhajte a kontaktujte nás.
 
VIDEOUKÁŽKA
Shiatsu
 
Shiatsu, japonská liečebná masáž, spriechodňuje a harmonizuje tok energie v našom tele. Shiatsu doslovne znamená tlak prstom, ale využíva sa aj tlak lakťom, kolenom alebo chodidlom. Tlakom sa pôsobí na akupresúrne body a body na dráhach (meridiánoch), kadiaľ prúdi životná energia (KI), ktorá sa neustále premieňa. Stres, vyčerpanosť, nesprávne stravovanie, nedostatok aktivity sú malým príkladom, čo môže blokovať energiu v jej plynutí. To sa následne prejaví bolesťami hlavy, poruchami spánku, tráviacimi problémami, bolesťami chrbtice, kĺbov, svalov…. Pomocou shiatsu sa dajú blokády diagnostikovať a telo ošetriť tlakom na meridiány, rotáciami kĺbov, jemným naťahovaním končatín tak, aby sa v ňom zaktivizovali uzdravovacie sily a prinavrátila sa harmónia a zdravie. Shiatsu je vhodné pre ľudí v každom veku a v období tehotenstva je veľkou podporou pre mamičku a dieťatko. V poslednom štádiu tehotenstva je shiatsu užitočné pre prípravu na samotný pôrod. Shiatsu podnecuje rozvoj osobnosti, sme kreatívnejší, vitálnejší, ohybnejší, vnímavejší voči sebe a svojmu okoliu. Ošetrenie prebieha na zemi na matraci v pohodlnom oblečení.
 
Cena
60 minút: 25,- €
90 minút: 35,- €
 
Máte záujem?
Neváhajte a kontaktujte nás.

 Informácie a potrebný materiál bol prevzatý zo stránky shiatsu-terapie.sk

https://www.shiatsu-terapie.sk/index.html