Exkluzívna masáž kokosovým olejom
 
Klasická masáž teplým kokosovým olejom, je zameraná najmä na relaxáciu svalstva a uvoľnenie fyzického a psychického napätia. Už z názvu vyplýva že sa vykonáva kokosovým olejom lisovaným za studena. Je tým najlepším prírodným hydratačným prostriedkom a antioxidantom. Pokožku skvele regeneruje a udržuje ju sviežu a zdravú. Pred začatím masáže sa olej ohrieva a rozpúšťa, vďaka čomu  je jej účinok výraznejší  a  zároveň dochádza k ľahšiemu uvoľneniu svalstva a samozrejme nezanedbateľný je aj príjemný pocit spôsobený dotykom teplého oleja.
Masáž je vhodná v každom ročnom období.
RELAXAČNÁ MASÁŽ KOKOSOVÝM OLEJOM
 
Relaxačná masáž teplým kokosovým olejom, je zameraná najmä na relaxáciu svalstva a uvoľnenie fyzického a psychického napätia. Už z názvu vyplýva že sa vykonáva kokosovým olejom lisovaným za studena. 
 
Je tým najlepším prírodným hydratačným prostriedkom a antioxidantom. Pokožku skvele regeneruje a udržuje ju sviežu a zdravú. Pred začatím masáže sa olej ohrieva a rozpúšťa, vďaka čomu  je jej účinok výraznejší  a  zároveň dochádza k ľahšiemu uvoľneniu svalstva a samozrejme nezanedbateľný je aj príjemný pocit spôsobený dotykom teplého oleja.
 
Masáž je vhodná v každom ročnom období.
Cena
30 minút  12,- 
60 minút: 22,- €
90 minút: 34,- € 
 
Máte záujem?
Neváhajte a kontaktujte nás.