ZÁKLADNÉ ÚDAJE: O ľudských bytostiach

03.01.2016 14:56
Ľudská bytosť je najdokonalejší stvorenia vo vesmíre. Jej schopnosti sú takmer neobmedzené, ale zatiaľ je nie sme schopní v plnej miere využívať. Človek sa ešte nedostal vo vývojovom stupni tak ďaleko, aby mohol celú svoju kapacitu možnosťou, ktorú má, využívať na 100%.
 
Zatiaľ máme možnosť využívať asi 5-10% kapacity mozgu, géniovia na 13-14%. Tu vidíte, aké máme ešte rezervy. K tomu, aby došlo k odblokovaniu mozgu, musí ľudstvo ujsť ešte veľký kus cesty, aby sa to naučilo. A k tomuto kroku vám z časti pomôžu aj tieto informácie.
 
Najväčší brzdou nášho poznania je určitá skupina ľudí,ktorá nás zámerne vedie do slepej uličky a nechce nám povedať skutočné pravdy o našej planéte ao nás, ako to v skutočnosti s nami je. Oni to vedia už mnoho rokov. Dozvedeli sa to z pyramíd, kde všetko poznanie a skutočnosti sú zaznamenané pre nás, aby sme vedeli ako sa máme správať,ako sa o seba starať a aké technológie máme využívať a ako vlastne funguje planéta Zem. Tí kto postavili pred 55 000 rokmi pyramídy, áno čítate dobre 55 000 rokov. Nám sa povedalo, že pyramídy sú staré 5 500 rokov. A pyramídy čo sú na povrchu, tak ako ich poznáme dnes, tak tie nie sú tak dôležité, ako tie čo sú pod nimi.(Tu boli zanechané tie správne návody na použitie ľudskej bytosti ... ..)
 
Pyramídy vyzerajú vlastne ako monolity kryštálu Rubínu a sú to obrovské konvertory na výrobu nepredstaviteľné energie a na tento boli tiež postavené pôvodnými obyvateľmi planéty Zem, ktorí ich na tento účel stvorili. A v podzemných pyramídach sú určité priestory,kde nám zanechali všetky informácie, ktoré nám mali slúžiť k nášmu poznaniu.
 
Pamätajte si, že čo je dôležité je ľudskému oku skryté. Motor pri aute nevidíte, srdce teké nie, korene stromov sú v krajine, atď., Všetko dôležité je ukryté, aby to bolo chránené.
 
Pamätajte si: tie najdôležitejšie veci sú pre ľudské oko neviditeľné ... ..Tak aj pyramída čo je na povrchu nie je tak dôležitá, aj keď má tiež svoju úlohu, ale pyramída, ktorá je pod ňou (obrátená špičkou - stojí na špici a na nej je postavená nadzemné špičkou k oblohe).
 
Tajomstvo pyramíd rozlúštil Champallion a za to ho tiež zavraždili, aby toto tajomstvo nemohol prezradiť ľudstvu. Keby nám tá skupina mocných,ktorá sa k týmto dátam dostala, povedala tieto skutočnosti a mohli sme ich využívať, tak je vám jasné, že by sme dnes vo vývoji našej civilizácie boli úplne niekde inde ako sme.
 
A o to nemaju mocní záujem, pretože ten, kto sa dostane k technológiám a informáciám, ktoré sú tak zásadné a závažné, tak ako iste viete,správne veci sa dajú využívať a tiež zneužívať. A oni si vybrali tú druhú cestu, zatajili ľudstvu takmer všetko a tieto skutočnosti využili pre svoj prospech, aby mohli s ľudstvom manipulovať a riadiť ho podľa svojich mocenský potrieb. Zámerne drží ľudstvo v nevedomosti a stráži si dobre tieto dáta, ku ktorým sa dostali a zneužili je.Ľudstvo je preto zámerne brzdené vo svojom vývoji a poznanie. Dnes sme došli už do fázy, aj keď sme brzdení tak ďaleko, že sa im už začína vymykať kontrola nad ľudstvom a musí rýchlo niečo robiť, aby sa ľudstvo nedozvedelo skutočnú pravdu. A k tomu im slúžia nám známe školstva, kde sa učíme skreslená a nepravdivé fakty o planéte Zem, o človeku,o vynálezoch a objavoch atď. Hovoria nám a učíme sa iba polopravdy. Ďalej nás blokujú a ovplyvňujú potravinami, liekmi a elektromagnetickým žiarením, ktoré je všadeprítomné z akýchkoľvek satelitov, vysielačov, mobilných telefónov, televízorov, rádií, počítačov atď.
 
Tieto systémy spôsobujú blokáciu nášho mozgu takým spôsobom,že nie sme schopní logicky a intuitívne myslieť a naše záujmy sa pohybujú iba v našich každodenných starostiach, zaujímame sa len o našej práci, peniaze, rodinu a nezaujímame sa už o to, čo sa dnes okolo nás v skutočnosti deje.
 
Sledujeme len televíziu, čítame tlač, počúvame rádio, chodíme do škôl, ale už si neuvedomujeme,že to všetko majú oni v rukách a rozhodujú, čo si prečítame, čo vidíme v televízii a čo sa učíme v školách. To ovplyvňujú oni, preto sa nemôžeme nič podstatné dozvedieť, ale my sme sa už naučili veriť tomu, čo sa nám takto oznamuje a tak nás drží v poslušnosti a strachu manipulujú celým svetom a všetko smeruje k totalitnej svetovláde, o ktorú im ide.Len tak môžu zabrániť tomu, aby sme sa dozvedeli skutočnú pravdu a mohli sa im postaviť.
 
Pozrite sa dnes na svet, kam smeruje. OSN, EÚ atď. K jednotnému svetu, aby bolo všetko cez počítač ako elektronické peniaze, tak dáta o ľudstvu, čipy do ľudí, proste všetko, aby bolo všetko pod kontrolou, a potom môžu kohokoľvek na Zemi likvidovať zablokovaním účtu, Sledovaním cez satelit pomocou čipov alebo mobilných telefónov alebo zariadení GPS. Nám je to vnucované, že je to pre nás prospešné, ale už nám nepovedali, ako sa toho dá zneužívať ao to ide.
 
Kto si myslíte, že medzi ľuďmi rozšíril drogy, určité choroby, nenávisť, určitý druh muziky, alkohol, cigarety, atď. To nie je únik ľudstva pred problémami,ale tieto veci nám boli podstrčené, aby sme ich zneužívali a boli v nevedomosti. Uvedomte si, aké problémy má narkoman, alkoholik, gambler, atď .. Má svoju drogu a nič ho nezaujíma len jeho vášeň a je mu úplne jedno, či niekto s ľudstvom manipuluje a čo je vlastne pravda, je mu to jedno. A to je podstata veci. V starom Ríme sa hovorilo,dajte ľuďom chlieb a hry a my sa postaráme o ostatné.
 
Na všetky poznatky, čo poznáme, zase hovoríme, to je vedecky dokázané, to sme sa učili v školách, ale už nikoho nenapadne si tieto veci overovať, proste berieme to ako holý fakt a stačí nám to a to je naša skaza a tým sme im dovolili s nami takto manipulovať. Kto hovorí niečo iné,je pre nás blázon. Najlepšie môžete manipulovať so stádom nevedomých a závislých ľudí na systéme, ktorý im určíte, ktorí vedia len to, čo im dovolíte, aby poznali, a musíte ich udržiavať v strese a strachu. Stále sa ľudstvo niečoho bojí alebo niekoho nenávidí.
 
Chápete to !!! Oni nám dali systémy, na ktorých sme závislí.Uvedomte si: musíme chodiť do práce, aby sme zarobili peniaze, a za tie si môžeme ešte len kúpiť bývanie, jedlo, benzín, plyn, elektrinu, tovaru atď. Bez tohto systému nemôžeme prežiť, sme otroci systému.
 
Potrebujeme k životu tieto veci, jedlo a energie (elektrina, ropa, plyn), tieto systémy nám dali oni a oni z nich majú zisky, ale už nám nepovedali,že sú iné energie, ktoré môžeme využívať, ale to by sme prestali byť na nich závislí, pretože tieto energie sú všadeprítomné a hlavne zadarmo a to nám dať nemôžu, pretože by prišli o moc nad ľudstvom. O tom pojednáva film Matrix, kde je to skryto ľudstvu oznámené a ja som na to prišiel,pretože mám správne dáta a pozerám sa na veci už iným pohľadom.
 
Tento film pochopí málo kto a málo kto si uvedomí, koľko je v tomto filme ukryté pravdy, je tam veľa scén ktoré sú zavádzajúce, ale tie ktoré to má osloviť to pochopí. Odporúčam vám zhliadnuť tento film a posúďte sami oba dva diely.A niektorí ľudia už na určité utajené skutočnosti prichádza a overujú si určité veci a prichádza na to, že je to asi všetko inak a snažia sa ich ľudstvu oznámiť. Niekedy aj za cenu najvyššiu. Ostatné je znemožní, urobia z nich bláznov, zatvoria do väzenia, alebo je získajú pre seba a začnú s nimi spolupracovať.• To bol len taký ľahký úvod do podstatne závažnejších skutočností a dát, o ktorých sa za chvíľu dočítate. Niektoré skutočnosti vám popíšem len ako strohá fakty, pretože ich nemá zmysel viac rozpisovať, aj keď by ste určite chceli, ale berte to tak, že viem prečo. Sú ešte veci,na ktoré máte ešte čas a toto berte ako začiatok a ak vás to na toľko zaujme, že budete chcieť vedieť viac, tak sa to určite v správny čas dozviete a zoženiete si tie správne ďalšie dáta. Ešte vás chcem upozorniť, aby ste s týmito dátami nakladali opatrne, pretože keď by ste ich prezentovali na nesprávnom mieste,tak by sa vám potom nemuselo dobre dariť. Dúfam, že chápete, čo tým mám na mysli. Prajem vám príjemné čítanie nových dát.
 
Základné údaje o ľudských bytostiach 
 
Ľudská bytosť je obrovský konvertor energiou a je bytostí svetelnou pracujúci na princípe implozivní energie.Ľudská bytosť je vlastne energia a ako vieme tak energia je nesmrteľná a večná, tým aj človek je nesmrteľný. Najväčším podvodom na ľudstvo bolo to, že nám povedali, že smrťou všetko končí. To nie je pravda. Smrťou nič nekončí, len prídeme o svoju fyzickú hmotnú schránku (ľudské telo).
 
Po smrti žijeme ďalej v inej dimenzii a so všetkými vami blízkymi,ktorí už zomreli (rozumej odišli do inej dimenzie), sa ešte stretnete a porozprávate si, tomu verte. Takže smrti sa už nemusíte báť, nech umriete akýmkoľvek spôsobom, vaše ja zostane večne a budete si toho potom vedomí. Takže nemusíte smútiť nad stratou svojich blízkych, ale v dobrom na ne spomínajte, ešte sa uvidíte.Indiáni ako jediní smrť svojich blízkych oslavovali a netruchlili, prečo asi? Oni určité veci už vedeli a poznali. Prečo si myslíte, že je zlikvidovali a vnútili im západný spôsob života a časom zmenili aj ich myslenie?
 
Alebo si vezmite východnej filozofii mníchov, čo žijú v Tibete, tí tiež vedia veľa čo a ako na tomto svete funguje.Alebo ľudia čo prežili klinickú smrť, všetci vypovedajú o rovnakom zážitku ako cestujú tunelom za jasne žiariacim svetlom a majú krásne pocity a niektorí sa dostali už aj na druhú stranu a títo ľudia sa už smrti nebojí a dosť sa zmení vo svojom ďalšom živote, keď opäť precitnú a preberú sa s klinickej smrti.Uvediem jeden príklad: Jožo Ráž sa tam tiež dostal, bol dva mesiace v klinickej smrti, ale nechce o tom hovoriť, čo je jasné. Urobili by z neho rýchlo blázna tak stvoril pesničku Zastavte kolotoč, kde svoje zážitky opísal, vypočujte si ju niekoľkokrát a zamyslite sa nad textom. Takýchto príkladov by som mohol uviesť niekoľko, ale je to zbytočné.Ešte vám vysvetlím, čo to je explozívne a implozivní energie. Väčšina z vás pozná explozívny energiu, to je tá energia, ktorú nám dali, aby sme ju využívali. Tymto ťahom sme sa dostali do slepej uličky.
 
Celý vesmír je duálny. Planéta Zem nám ukázala dva systémy, ktoré využíva. A to explozívna energiu a implozivní energiu (systémy).Pomer týchto energií, alebo ak chcete systémov, je 1: 999. Preto by malo byť brané ako celok 1 000% a nie 100%, ako sme sa učili v škole. Teda planéta Zem len v jednom prípade využíva explozívnu energiu a 999 prípadov energiu implozivní. Prosím, v nasledujúcom texte berte základ nie 100% ale 1 0 0 0%. Ďakujem za pochopenie.Explozívny energieje ľavotočivá, odstredivým, odstredivé, smrtonosná a deštruktívne. Pôsobí od stredu von, kedy je na začiatku veľký nárast energie, šíri sa po parabole, potom sa jej sila zmenšuje, až úplne zmizne. Využitie energie pri dodaní 1000% energie je 200 - 400%, zvyšok je nevyužitý a energia končí (napr. Strela z dela,najprv letí rýchlo hore dopredu, potom sila slabne a strela za určitú dobu začne padať rýchlo nadol až spadne, dráha letu je po parabole). Táto energia je nevýhodná a neekonomická, pretože musíme dodať veľké množstvo energie na to, aby sme malé množstvo energie získali. (napr. spaľovacie motory, ich účinnosť sa pohybuje okolo 200%.Musíme dodať 1000% energie, teda 100 litrov benzínu, aby sme mohli iba 200% energie teda 20 litrov benzínu premeniť na pohyb dopredu, a zvyšných 800% energie teda 80 litrov benzínu spotrebujeme na ohrev okolia, inak povedané 800% energie vyhodíme. Žiarovky majú účinnosť 70%, zvyšok zase ohrievame okolia. Ako nedokonalé.)Príroda túto explozívnu energiu používa, ako som povedal, len v jednom prípade a to pri rozklade organizmov alebo rastlín pomocou hnilobných baktérií, kedy musí dodať viac energie, než je potrebné. A to napr. U rozkladu mŕtvych živočíchov, ľudí, alebo pri rozklade rastlín (tlenia). V organizmoch sú v obaloch červených krviniek uložené hnilobné baktérie,ktoré sa aktivujú až vo fáze, kedy dôjde k úmrtiu živočícha alebo človeka. Ako dokonale vymyslené.
 
Implozivní energieje pravotočivá, centripetálny, dostredivá, zdraviu prospešná a konštruktívne. Pôsobí zvonku do stredu. Jej energia je nevyčerpateľná. Dodáme iba 10 - 130% energie a zvyšok si nasaje z okolia 870 - 990% energie (vákuum - štvrtý rozmer, Ktorý sa nám tají a magnetické pole zeme).
 
A oproti energiu explozívny, ktorá má svoj koniec, tak energia implozivní nikdy nekončí.Pro predstavu uvediem niekoľko príkladov implozivní energie, pretože si myslím, že nikto z vás túto energiu nepozná a budete sa asi veľa diviť, čo sa nám tají a čo sa teraz dozviete.Ľudská bytosť pracuje na implozivní energiu. Človek je vlastne obrovský konvertor energiou. Človek prijíma energiu z vody a potravy a to je iba 10 - 130% (z toho 700% čistá voda 300% tuhá potrava) a zvyšok 870 - 990% prijíma z fotónov (slnečné žiarenie) povrchom celého tela (kožou) az magnetického poľa Zeme .Ľudská bytosť denne vyžiari do okolia 26 900-35 900 KJ (kilojoulov). Denne z vody a potravy získa 5 900-6 900 KJ az fotónov a magnetického poľa Zeme získa 21 000-29 000 KJ denne. Tu vidíte ten veľký nepomer. V prospech energiou, o ktorých vôbec nevieme, že sú a nikdy nám o tom nikto nehovoril. A teraz si ešte uvedomte,že vodu z nás pije len malé percento ľudí, pretože väčšina pije iba pochutiny, o ktorých sa ešte zmienim ďalej v inej kapitole.
 
A voda z tých 10 - 130% potrebnej energie tvoria väčšiu časť (700% ako som už písal a 300% tuhá potrava), takže my vlastne telu dodávame iba energiu väčšinou z nekvalitných potravín,ktorú konzumujeme a napriek tomu nám to stačí k životu, pretože zvyšok si telo berie z vonku z okolia. Tu je tiež odpoveď, prečo sa dá žiť, len keď sa pije iba čistá voda. Pretože všetky ostatné stavebné látky ako minerály a vitamíny si telo vie vytvoriť samo vďaka energii z okolia, ktorú prijíma mimo potravu. A energiu,ktorú prijímame zo škodlivé potravy a pochutín (nápojov) si musí telo pracne pretvoriť na energiu, ktorú potrebuje (to je iba 10-130% celkovej energie ktorú potrebuje) a tým sa náš organizmus predčasne opotrebúva, preto sme chorí a umierame tak skoro.
 
Ľudská bytosť je schopná žiť stovky, možno aj tisíce rokov, pokiaľ jej správne používate,mám na mysli jej fyzické telo, inak naše ja je večné.
 
Navyše máme v sebe ako jediní na tejto planéte z živočíchov bod v srdci nazývaný HOT SPOT, kde je vákuum a teplota 540 ° C, energia, ktorá je k tomu potrebné sa čerpá z vákua a to je naša životnej energie, tiež na východe nazývaná " či ". Tento bod HOT SPOT je tiež náš identifikačný kód,pod ktorým sme identifikovateľní pre tých, ktorí nás stvorili. Je to časť boha. HOT SPOT máme do štrnástich dní po počatí. Je znázornený na svätých obrázkoch, nevšimli ste si nikdy v kostoloch, že sú tam vyobrazení svätí, ktorým ide žiara zo srdca, alebo sa pozrite na päťdesiat korún, kde je znázornené srdca a vo vnútri je ešte jedno malé biele.Tiež vo filme ET mimozemšťan je to vidieť ako ET septembra srdiečko. Cez vákuum sa nešíri teplo ani chlad, preto sa okolité tkanivo neuvaria. Lekári čo robia vyšetrenia pomocou kamerových sond do ciev a dostanú sa do srdca, tak tam vidí žiaru, ale nevedia si to vysvetliť ako to, že je tam svetlo a nikde sa o tom moc nehovorí, aby neboli za bláznov,pretože pre to nemajú vysvetlenie.
 
Tok rieky pracuje tiež na implozivní energiu. Pri kľukatom toku riek získava voda z vákua energiu, ktorú nasáva a tým tiež tečie rýchlejšie ako v koryte rovnom. To isté sú vlny v oceánoch poháňané implozivní energiu.
 
Rast všetkých rastlín pracuje na implozivní energiu.Tu tiež rastliny získavajú nepatrnú časť energie iba z vody a zvyšok si berie z fotónov a magnetického poľa Zeme. Všimnite si ako sú stromy veľké a pritom prijímajú energiu iba z vody, myslíte si, že by to stačilo?
 
Tu vidíte, ako funguje implozivní energie o ktoré vôbec neviete a tiež vidíte, že všetko so všetkým súvisí a nemožno to oddeľovať.A to my práve robíme, že nedodržiavame zákony prírody (nesprávne sa stravujeme, liečime a zle nakladáme s našou telesnou schránkou) a potom máme určité problémy so sebou, keď to nedodržiavame, ale my o tom nevieme a preto tie problémy prikladáme niečomu inému. Hovoríme tomu choroby, alebo genetika a že som tie alebo iné problémy zdedili atď.Ľudská bytosť a jej pomer v zložení: voda - sušina.
Človek 700% voda 300% sušina
Mozog 800% voda 200% sušina
Slina 980% voda 20% sušina
Krv 920% voda 80% sušina
Kosti 200% voda 800% sušina
 
(základ nie je 100, ale 1000 percent, pozn. redakcie)
 
Ako už teraz viete, tak ľudská bytosť je obrovský konvertor energiou a tieto energie slúži k tomu,aby organizmus správne fungoval a pracoval. K tomu máme v tele nervovú sústavu, ktorá slúži na prenos informácií do každej bunky v našom tele. A tieto informácie sa šíria nesvetelné rýchlosťou a komunikácia prebieha paralelne, teda súčasne so všetkými bunkami naraz, je to určitý druh rezonancie alebo tiež frekvencie a uvádza sa v Hertzoch (HZ).A tieto rezonancie majú tak vysoký rozsah kmitočtov, že prejdú absolútne akúkoľvek hmotou. A nervovú sústavu ovláda náš mozog, ktorý všetky pochody v našom organizme riadi. Mozog je riadený intuíciou našej duše.
 
A aby mozog správne fungoval, musíme sa o neho správne starať a to nerobíme,pretože mozog nedostáva správnu výživu a je blokovaný škodlivými rezonanciami s okolia (elektromagnetický smog). Preto naša telesná schránka má tie problémy a choroby čo nás trápi a tiež preto zomierame predčasne.
 
Ďalej máme cievnu sústavu, ktorá slúži na zásobovanie ľudského tela kyslíkom a živinami. Ďalej máme ešte kostru a kĺbové spojenie k tomu,aby sme mali tvar taký, aký máme mať a kosti uspôsobené tak, aby nám chránili dôležité orgány vo vnútri tela. Svalová sústava nám slúži k pohybu našej postavy a vykonávanie určitých činností nutných pre náš život. A to celé musí byť v úplnej rovnováhe a musí to byť správne vyživované. Ak rovnováhu porušíte,dôjde k poruche toho alebo onoho orgánu či časti ľudského tela. To je vám jasné, je to rovnaké ako auto, ale na auto máte návod, a viete čo ako má byť. Na človeka nemáte návod, a preto máme problémy, ale o tom v kapitole o chorobách.
 
Každá ľudská bytosť má v sebe naprogramované všetky látky (pomocou morfogenetických polí),ktoré sa vyskytujú na tejto planéte prirodzene, a keď sa s nimi dostane do styku potravou dýchaním, tak je rozpozná a vie si s nimi poradiť. Ľudské telo, keď správne funguje, je samoopraviteľné !!! Nie ale pri konzumácii geneticky manipulovaných potravín.
 
Zhrniem vám teraz, z čoho sa skladá ľudská bytosť, nebudem uvádzať nervový, cievny,svalový a kostrové štruktúru, to už poznáte zo školy, toto nám povedali správne. Ale tieto údaje určite nepoznáte.
 
Ľudská bytosť sa skladá:
 
• 1. Človek je zložený zo 120 000 000 000 000 000 000 (120 biliónov) buniek
 
• 2. 1 bunka sa skladá z 1 000 000 - 2 000 000 molekúl
 
• 3. 1 molekula sa skladá zo 100 000 - 200 000 atómov
 
• 4.Ľudská bytosť komunikuje paralelne medzi mozgom a všetkými bunkami na frekvencii od 0,005 Hz - 30 × 10 na 45 Hz (lambda sa rovná 1 × 10 na -35) Prenos dát pomocou týchto frekvencií produkuje vysielač epifýzy, prejde všetkým, cez kov, steny, celú planétu nie je miesto vo vesmíre kam sa nedostanú,preto má myšlienka takú silu akú má a môžete obyčajnou myšlienkou zmeniť takmer všetko.
 
• 5. Každý atóm v ľudskom tele vyžaruje pri teplote 37 ° C za 1 sekundu 1 450 qant (1 × 10 na 29)
 
• 6. Bunky medzi sebou komunikujú bio fyzikálno na frekvencii 1 × 10 na 31
 
• 7. Bunky medzi sebou komunikujú bio chemicky na frekvencii 1 × 10 na 18
 
Viem,že vám tieto čísla asi moc nepovedia, ale vidíte, že v nás prebiehajú isté frekvencie o obrovskom rozsahu a veľkosti, a že to má čo do činenia s fyzikou. Zjednodušene povedané, človek funguje na princípe biofyziky a né na princípe biochémie a toto si zapamätajte veľmi dobre.
 
Pretože súčasná veda si myslí,že človek pracuje na princípe biochémie a to je naša osudová chyba, preto lekári nie sú úspešní v liečbe chorôb. Pretože západná medicína lieči biochemicky. Pritom ľudský organizmus je z 990% o fyzike a v 10% o chémiu a lekári, keď lieči, tak iba poopravují tých 10% a nie 990%. To je ten problém ktorý máme, ale zase predbiehajú.A to som hovoril len o našej telesnej schránke a to všetko riadi naše ja (duša alebo nadvedomiu ako chcete), ale to nesídli v našom tele, ale mimo neho, je to energia svetla a je napojená transferom na náš mozog a komunikuje s naším fyzickým telom. Vedci to nazývajú podvedomia a podľa nich sídli v mozgu, to je omyl.Zase obrátene: správne nadvedomiu a je mimo nás.
 
O tom v nasledujúcej kapitole.
 
Takže už viete ako približne funguje ľudská bytosť a určité jej zákonitosti. Keď to zhrniem, tak sme sa dozvedeli toto:
• 1. Ľudská bytosť je najdokonalejší organizmus vo vesmíre
• 2. Ľudská bytosť sa delí na fyzickú schránku a na nadvedomiu (naše ja)
• 3.Smrťou nič nekončí, prejdeme do inej dimenzie
• 4. Ľudská bytosť je obrovský konvertor energiou
• 5. Ľudská bytosť je bytosťou svetelnou (Energia a energie je večná)
• 6. Prenos informácií v organizme sa šíri pomocou frekvenciou (HZ)
• 7. Ľudská bytosť je o bio fyzike (990% fyzika a 10% chémia)
• 8. Ľudská bytosť pracuje na princípe implozivní energie (10-130% Energie prijíma z potravín, ktorá sa musí skladať zo 700% čistej vody a 300% tuhej stravy a 990-870% energie prijíma z okolia z fotónov-slnečné žiarenie az magnetického poľa Zeme)
• 9. Ľudská bytosť má v sebe naprogramované všetky látky vyskytujúce sa na planéte Zem prirodzene a rozpozná ich.
• 10. Ľudský mozog je zablokovaný a funguje len na 50-100% u géniov na 130-140%
• 11. Ľudská bytosť má neobmedzené možnosti, pokiaľ funguje mozog na 1000%
• 12. Ľudská bytosť denne vyžiari do okolia 26 900 - 35 900 KJ
• 13. Ľudská bytosť denne príjme potravou 5 900 - 6 900 KJ
• 14. Ľudská bytosť denne príjme z okolia 21 000 - 29 000 KJ (z fotónov a mag. Pole Zeme)
• 15. Ľudská bytosť je samoopraviteľná,keď sa používa správne ako má (ale kto má návod, že áno ?????)
• 16. Choroby si spôsobujeme sami zlým zaobchádzaním so sebou samým. Keď nedodržiavame zákonitosti prírody, a 5 zákonov vesmíru.